O firmie


Współpracuj z profesjonalistami
Współpracuj z profesjonalistami

 Jesteśmy grupą młodych ludzi posiadającą wieloletnie doświadczenie, które wspieramy ciągłym podnoszeniem naszych kwalifikacji. Stale rozwijamy się, wdrażając coraz to nowocześniejsze techniki pomiarowe, edycyjne i obliczeniowe. Korzystamy z najlepszej klasy sprzętu i oprogramowania.

 

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego z powierzonych zadań, terminowość, oraz  rzetelność.

 

Świadczymy nasze usługi na terenie powiatów:

  • Wejherowo  (Gminy:  Rumia, Reda, Wejherowo, Choczewo, Gniewino, Szemud, Linia, Luzino, Łęczyce)
  • Puck  (Gminy: Kosakowo, Krokowa, Hel, Jastarnia, Puck, Władysławowo)
  • Gdynia (Wszystkie dzielnice)
  • Kartuzy (Gminy: Żukowo, Kartuzy, Chmielno, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca,  Sulęczyno)
  • Lębork (Gminy:  Łeba, Cewice, Lębork, Nowa Wieś Lęborska, Wicko)

 

Naszą specjalizacją są prace z zakresu Ewidencji Gruntów są to głównie: podziały, wznowienia granic, rozgraniczenia nieruchomości. Posiadamy na tym polu bardzo bogate doświadczenie.

 

Nasza firma zajmuje sie również standardowymi pracami związanymi z organizacją zabudowy jedno i wielo rodzinnej.  Wykonujemy między innymi pomiary przyłączy: gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych, mapy do celów projektowych w postaci analogowej i cyfrowej, wytyczenia budynków oraz wiele innych usług związanych z obsługą zabudowy jednorodzinnej, lub większych inwestycji.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Cenimy sobie  długoterminową współpracę, i potrafimy dać temu wyraz w  korzystnych rabatach. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie starając się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Powierzone  zlecenia realizujemy na bieżąco, bez zbędnych opóźnień. Stawiamy na jakość naszych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas największą rekomendacją :) .

 

Jeżeli ogranicza Państwa  brak czasu, spowodowany pracą w godzinach funkcjonowania wszystkich biur...  jesteśmy  w stanie dopasować się do Państwa potrzeb.

 

Zadzwoń lub napisz! Zapraszamy także na spotkanie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

Zapraszamy!!!